Fórumok / PS Vita - Szerviz kérdések / PS VITA kérdések - PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye

Fórumok
Moderátorok: HoWeE, Kalamona, Hantaboy
Szerző Üzenet
Sencha
2016 Mar 12 Saturday, 10:06
Regisztrált tag #1433
Regisztrált: 2016 Mar 12 Saturday, 09:32
Üzenetek: 1
sziasztok!

1. 2db ps vita van a gyerekeknek:
- az egyiknek kamerahiba: C4-2323-0 neten utánanéztem, egy youtube videó alapján a kamera szalagot kell cserélni benne. Hol lehet ilyet kapni?
Ha be tudok ilyet szerelni, akkor a javítás után eladnám ezt a ps vitát, egy MORTAL COMBAT van hozzá amit 7ezerft ért vetünk.

-a másik ps vitának semmi baja, a gyerek ps3at kér cserébe!!!

mindkettő ps vita dobozával töltővel együtt természetesen, nem slimes, 4GB, és csak wifis.

Kamera ügyben várom a hozzáértök válaszát !!!

Köszönöm!

Vissza az elejére
spartan
2016 Apr 18 Monday, 02:42
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1425
Igaz, már több, mint egy hónap eltelt a kérdés kiírása óta, így gondolom már a választ is megtaláltad, mindenesetre:

A C4-2323-0-s hibájú Vita kapcsán vedd fel a kapcsolatot a PlayStation hazai ügyfélszolgálatával itt:
KATT IDE

A másik Vitát nem tudom, minek hoztad szóba, ha annak semmi baja. Ha még aktuális és el akarod adni, akkor azt a megfelelő fórumtémában tedd meg ( méghozzá itt ), ahogy ezt a kérdést is ide ( azaz ide ) kellett volna...

[ Módosítva 2016 Apr 18 Monday, 02:43 ]
Vissza az elejére
Kbarni19
2016 Jun 25 Saturday, 08:11
Regisztrált tag #1439
Regisztrált: 2016 May 13 Friday, 04:54
Üzenetek: 1
Sziasztok, olyan gondom lenne hogy a bal analog beragad :( elinditom a játékot,hozzá se érek a analog hoz, de az megy, fel , le, esetleg van valakinek vmi ötlete mit csinálljak?Köszi elöre is
Vissza az elejére
spartan
2016 Jun 28 Tuesday, 09:10
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1425
Hát ha már senki se válaszolt, akkor megteszem én:

1. Próbálj ki más játékot!

2. Ha nem jó, indítsd újra a PS Vita-dat! (Bekapcsológombot egy pár másodpercig nyomva tartod, majd a felugró ablakból ráböksz a "Power Off"-ra! Piros színű téglalap.)

3. Ha most se javult meg, akkor a játékot töröld le, vedd ki a játék kártyáját a gépből és rakd vissza/vagy ha memóriakártyán volt, akkor töltsd le újra!

Ha ezek után sem javult meg, akkor minden bizonnyal hardveres eredetű a hiba! Ez esetben vedd fel a Sony hazai szervizével a kapcsolatot: KATT IDE
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF