Fórumok / PlayStation Vita játékok / Helldivers - PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye

Fórumok
Moderátorok: HoWeE, Kalamona, Hantaboy
Szerző Üzenet
blizza
2015 Mar 13 Friday, 07:00
Regisztrált tag #399
Regisztrált: 2013 Jul 18 Thursday, 01:46
Üzenetek: 22
Nem vagyok a szavak embere stb , de gondoltam , hogy 1-2 dolgot leírok. Megvettem ezt a játékot megjelenéskor. Én most is azt mondom nem bántam meg , de mivel kicsit LOL függő lettem csak keveset játszom a gépecskémmel , de a játékkal való fórumokat nézzem (persze google fordítóval :D )
Maga a játék nem rossz és szerintem jó lesz majd későbbiekben , de jelenleg a fórumokat nézve nagyon sok hibája van ezért sokan kérik vissza a pénzt vagyis követelik. Megjelenés óta mai nap új javítás érkezett szám szerint a 3. egy nagyon kellemetlen hibára ami kiverte a játékosoknál a biztosítékot , mert ha lemerült a PS4 gamepad és új mentést nyomtak elveszett minden.Most ezt javították , de maradt még nagyon sok hiba. A multi nem szaggat , de más egyéb hiba azért megvan miszerint olykor nem találod a barátokat , hogy játsz velük ...... továbbá panasz van a single részre is mert egy ideig tudsz előre haladni , de utána még easyben is brutál nehéz.........
egyszóval aki ezt meg szeretné venni egyenlőre várjon , mert csalódni fog ebben a remek elgondolású játékban
Vissza az elejére
jfekete20
2015 Mar 15 Sunday, 03:05
Regisztrált tag #1304
Regisztrált: 2015 Mar 07 Saturday, 10:50
Üzenetek: 14
Jó hogy írtál róla, KÖSZI !

Én most akartam megvenni, de ezek után még várok vele,
Ha gondolod vegyél fel ismerősnek és írj ha már multi képes és már jövök is! Üdv.
Vissza az elejére
jfekete20
2015 Mar 15 Sunday, 10:26
Regisztrált tag #1304
Regisztrált: 2015 Mar 07 Saturday, 10:50
Üzenetek: 14
Na szóval nem bírtam kivárni!
Ezért már ma hajnalban megvettem, és hát nagyon jók a tapasztalataim. Nekem a singleplayer kicsit nehéznek tűnik és a bemutatón is nehezen jutottam tovább. :D De a lényeg nekem a multi volt.
A csatlakozás néha nem sikerül elsőre, de a játék menet közben sosem laggolt sosem szakadt meg. Nagyon jók eddig a játokos társakról is a tapasztalat, Sajnos közös nyelvet még senkivel nem találtam. Szerintem megérte megvennem most, én csak ajánlani tudom másnak is. Angol storeon vettem 6500 Ft-ért kb. Szerintem ennyit adnék érte bármikor.
Üdv mindenkinek, Kérdéssel bátran fordulj hozzám :) Max nem tudok segíteni :D
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF