Fórumok / PlayStation Vita játékok / Várható PS Vita megjelenések kibeszélő - PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye

Fórumok
PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye :: Fórumok :: PlayStation Vita játékok :: PlayStation Vita játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Várható PS Vita megjelenések kibeszélő
Oldal:       >>  
Moderátorok: HoWeE, Kalamona, Hantaboy
Szerző Üzenet
mitsuhiko
2015 Jan 02 Friday, 02:58
Regisztrált tag #919
Regisztrált: 2014 May 15 Thursday, 03:26
Üzenetek: 75
Gondoltam jó lenne egy ilyen téma is a ps vita játékok témában itt a fórumon, hogy ki milyen játékot vár a legjobban vitára, ki minek a megjelenését szeretné látni európában stb. (a játék nevére kattintva linkeltem róluk videót)

Amit én a leginkább várok az például, a Phantasy Star Nova ami jelenleg a legnagyobb exkluzívnak nagyszabású RPGnek tűnik, elvileg idén megjelenik.
A másik a sony belős játéka (talán idén az egyetlen idén) az Oreshika Tainted Bloodlines egyelőre azt tudni hogy idén jön, de hogy mikor az jó kérdés.

Aztán jön két híresebb játékból spinoff, ami annyira nem érdekel, a trailerek alapján elég gyengének tűnik a persona 4 dancing all night hogy szerintem az eredeti játék megszégyenítése lesz(azt inkább nem is linkelem : ) bár láttam már jó játékot rossz trailerrel, szóval nem tudom de inkább a persona 5 jönne.
A másik a Danganronpa another episode ezt nézzétek meg (hacking gun lol : ) ahol egy nyomozós-szabadulós VNből csináltak logikai akciójáték VNt. Elvileg az 1. és a 2. rész között játszódik, miután Spoiler:
, még eldöntöm hogy kell e.

Aztán jönnek még atelier portok ps3ról januárban az ayesha plus, később az escha and logy plus, ezekről azt kell tudni, hogy ps3ra évente jelentek meg (3 rész egy "univerzum" ) vitára emiatt jelenik meg évente 2, nem nagy szám rpg, de egynek elmegy. Hasonlóan a Hiperdimension neptunia széria (bár abban túl sok a fanszervíz jelenet)

Az indie játékok közül ami érdekel az a Mighty no 9 nevű platformer, de leginkább azért, mert nem tipikus indie, azaz nem "amatőrök" csinálják, hanem a megaman eredeti alkotói csináltak független fejlesztőstúdiót. Valamikor áprilisban jön.

Ami jónak tűnik például a Nobunaga's ambitions nevű stratégia ami már régóta van japánban ps vitára (és ps3ra és ps4re és PCre) európába szerintem nem jön de ne legyen igazam.
A másik nagy hiány a két Legend Of Heroes Sen No Kiseki játék, ami ps vitára és ps3ra van, japán, kínai és koreai nyelven, csak épp angolul nincs.
Volt még japánban a Namcotól egy DS felújítás a Tales Of Innocence R ami az eredeti teljes felújítása, és ... nos ha a tales of hearts R jól fogy, talán ez is jön.
Még egy érdekesség a One piece pirate warriors sorozat, ami megintcsak namco azaz japánban ps3ra és vitára van, európában csak ps3ra.

Illetve még lehetne sorolni azokat a címeket főleg a namco olyan (pl ore no imouto, idolmasters, god eater 2) hogy ő nem akarja kiadni, de másnak (nisa/rising star games) sem engedi, ami azért ciki, mert japánban a legnagyobb kiadó jelenleg, meg a square-enix is olyan kiadó, de a vitát ők annyira nem érintik.

Ti mit vártok leginkább vitára?
Vissza az elejére
adathor
2015 Jan 02 Friday, 04:32
Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2012 Sep 17 Monday, 05:39
Üzenetek: 390
Minden olyat várok ami nem ilyen stílusú!!
Vissza az elejére
vico84
2015 Jan 02 Friday, 04:47
Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2012 Aug 27 Monday, 02:06
Üzenetek: 550
Én is így vagyok ezzel adathor.
De ha már itt vagyok az Oddworldot nagyon varom
Vissza az elejére
mitsuhiko
2015 Jan 02 Friday, 05:25
Regisztrált tag #919
Tehát mindent ami nem mainstream anime stílusú? Nos talán a nobunagas ambitionsnak nézz utána kicsit, bár vitára nem tudom lesz e angolul, a pc változathoz készül angol patch (de az nem ide tartozik)

Viszont kihagytam egy érdekes hangulatú logikai platformert ami kb február végén jön, a firefly diaryt

Vissza az elejére
vico84
2015 Jan 02 Friday, 05:59
Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2012 Aug 27 Monday, 02:06
Üzenetek: 550
Na ez viszont mar tetszik.
Fura egyebkent mert az animet mangat szeretem. De az ilyen stilusu jatekokat nem annyira.
Vissza az elejére
adathor
2015 Jan 02 Friday, 07:09
Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2012 Sep 17 Monday, 05:39
Üzenetek: 390
Én is imádom a japán meg koreai filmeket(Hero, I saw the devil..)
De ezek marha szarok...
Vissza az elejére
Fausto
2015 Jan 02 Friday, 07:14
Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2012 Aug 20 Monday, 09:43
Üzenetek: 671
Nem is tudom.. A Miami Hotline 2-t várom és a DN3D-re is kíváncsi leszek
Talán olcsón a Tales of... játékkal is teszek egy próbát.

[ Módosítva 2015 Jan 02 Friday, 07:15 ]
Vissza az elejére
spartan
2015 Jan 02 Friday, 08:45
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1426
Engem kb. az idei listából egyes egyedül a Hotline Miami 2 az, ami komolyabban érdekel, semmi más, ami nagyon sovány.
Vissza az elejére
mitsuhiko
2015 Jan 02 Friday, 09:17
Regisztrált tag #919
"Ezek"? Ha ezeket nem számítjuk akkor max az ezeréves nfs, ac3, killzone siratófalává válik az oldal.
Egyébként a keleti címekre gyakran jellemző a komoly drámai kidolgozott történet, kidolgozott jellemekkel-jellemfejlődéssel akár, körökre osztott bonyolult harcrendszer, vagy egyéb logikai játékok (pl virtue past reward: juss ki a szobából, danganronpa (nem ez) : nyomozd ki ki a gyilkos) és általában hosszú egyjátékos mód, sok játéknál több befejezéssel, hogy legyen értelme a new game+ nak. Általában nincs multi.

"vicces" hogy ez egészen pontosan ellentéte az olyan játékoknak, ahol pl nincs is történet vagy elnagyolt, akár nem is lehet tudni kit irányítunk fpsben, a pár órás kampány mód csak a multi felvezetése, az egész játék teljesen akciódús, nem csak más, hanem mintha teljesen ellentét lenne.

Szerintem nem sok értelme lenne egy olyan vitának, hogy most miért jobb-rosszabb egy adrenalinpumpa akciódús játék egy bonyolult körökre osztott címnél, vagy miért jobb-rosszabb ha hosszú a történet vagy rövid, csak a multi miatt lehet sok időt játékban tölteni, maradjunk annyiban hogy ízlés dolga.
Vissza az elejére
Fausto
2015 Jan 02 Friday, 09:32
Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2012 Aug 20 Monday, 09:43
Üzenetek: 671
Azt azért beláthatod, hogy nem feltétlen veszi be ezt a stílust a többség gyomra. Nekem pl. nagyon bejött a Persona 4, mégsem merném tiszta szívvel bárkinek ajánlani, a 90% feletti értékelések ellenére sem.
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF