Fórumok / PlayStation Vita játékok / Merni vagy nem merni avagy mennyit ér egy-egy játék? - PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye

Fórumok
PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye :: Fórumok :: PlayStation Vita játékok :: PlayStation Vita játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Merni vagy nem merni avagy mennyit ér egy-egy játék?
Oldal:       >>  
Moderátorok: HoWeE, Kalamona, Hantaboy
Szerző Üzenet
spartan
2012 Dec 14 Friday, 08:36
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1426
No, lehet elsőre nem igazán érthető a cím, de a lényege kb. annyi, hogy:

Kinéztél magadnak egy játékot, de kicsit drágának tartod/nem ismered annyira/félsz, hogy rossz üzletet csinálsz/nem olvastál róla jókat, de kipróbálnád stb.
Ez a topik pedig olyan céllal nyílódott, hogy itt az ilyen jellegű kérdéseket meg lehet beszélni.

Első kérdés, Adrenalin69-től:

"a resistance burning skiest érdemes megvenni?"

Kik szerint igen, kik szerint nem? Miért? Mennyi kb. az értéke? Tartalmas vagy egyszeri szórakozás? Egyéb?
(Tehát ne csak egy-két szavas válasszal válaszoljunk, hanem azért indokoljuk is meg, hogy picit pontosabb képet adjunk a játékostársunknak. ;) )

Szerintem: bár már egy ideje megvan, nem vittem ki. Azért nem vittem ki, mert nem érdekel. Az irányítása jó, de a grafikája átlagos, a történetvezetés üresjáratú és monoton, multizni eddig kétszer tudtam és úgy hússzor próbáltam (tehát teljesen katasztrófa a csatlakozás), az sem volt nagy szám.
Ha szereted az FPS-eket, tennék vele egy próbát, de ennyiért (7-8000 Ft, jobb helyeken 5-6) tuti nem.

canabisKID szerint viszont igen, neki tetszett. :D
(Legközelebb pls ne válaszoljunk a chat-re kiírt szakmai dolgokra! ;) )

[ Módosítva 2012 Dec 14 Friday, 08:39 ]
Vissza az elejére
adathor
2012 Dec 15 Saturday, 07:46
Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2012 Sep 17 Monday, 05:39
Üzenetek: 390
Mint anno mondtam egy időre leálltam a játék vásárlásokkal az egy éves Plusszom miatt..de előtte azaz vásárlás előtt mindig nekiültem a youtubenak,beírtam a játékcímet és néztem a gameplayt és NEM a trailert!!
Aztán megnéztem,hogy mennyi használtan az ára! Ha jóval magasabb,mint egy frissebb játék ,az nem lehet véletlen azaz jó minőség...
Vissza az elejére
QpaK
2012 Dec 15 Saturday, 06:38
Regisztrált tag #69
Regisztrált: 2012 Oct 27 Saturday, 12:52
Üzenetek: 121
Szerintem meg arany középút. Az irányítás nagyon jó, a grafika kevésbé. A kampány rövid, a multi nem lenne rossz, csak nincs kiegyensúlyozva. Az első frissítésig nem is lehetett vele multizni. :) 5-6 ezerért jó vétel lehet, de ha használtan veszed figyelj, hogy pass-key-es.
Vissza az elejére
spartan
2013 Jan 06 Sunday, 01:32
Regisztrált tag #1
Kelino kérdezte az alábbit a chat-en:

"Jó reggelt! Megéri beszerezni a AC3 Liberationt?"

vadjak válaszolta neki a következöt:

"Jo reggelt. Hat sajat velemenyem szerint megeri. amig megvolt le se tudtam tenni.:D most az nfs mw vagyok igy."

Szerintem is így van. Kb. az 50 %-ánál járok és még nem akarok részletesen nyilatkozni róla (egy tesztet szeretnék róla írni), de szerintem is megéri. Jó játék, a PSP-s Bloodlines-ra köröket ver.

Egy másik kérdés, adathor-tól:

Ultimate Marvel vs Capcom 3
ez jobb, mint a Mortal? Szerintetek?
Mi a legjobb verekedös Vita-ra?"

Értékelésekben a Mortal eddig a legjobb verekedös cím Vita-ra, a Marvel nincs sokkal lemaradva töle. Próbálni nem próbáltam, úgyhogy csak így tudok válaszolni.

[ Módosítva 2013 Jan 06 Sunday, 01:41 ]
Vissza az elejére
QpaK
2013 Jan 06 Sunday, 08:31
Regisztrált tag #69
Regisztrált: 2012 Oct 27 Saturday, 12:52
Üzenetek: 121
Oddworld? Megvan valakinek? Erősen gondolkozom rajta, csak 2500 huf
Vissza az elejére
canabisKID
2013 Jan 06 Sunday, 10:28
canabis
Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2012 Aug 20 Monday, 09:41
Üzenetek: 708
PS3-on plus miatt megvan :D jó kis gém lehet vele szórakozni :D
Vissza az elejére
Hilario
2013 Jan 18 Friday, 07:32
Regisztrált tag #17
Regisztrált: 2012 Sep 01 Saturday, 09:14
Üzenetek: 79
Szerintetek megéri megvenni a F1 2011?
Vissza az elejére
spartan
2013 Jan 18 Friday, 07:37
Regisztrált tag #1
Nem vagyok F1 rajongó, de ha a grafika is beleszámít, akkor hanyagolnám. Kb. mint a Mortal Kombat-nál: egy PSP 1,5-nek megfelelő grafika, legalábbis amit a hivatalos screenshot-okból láttam. :(
Vissza az elejére
Hilario
2013 Jan 18 Friday, 07:42
Regisztrált tag #17
Regisztrált: 2012 Sep 01 Saturday, 09:14
Üzenetek: 79
Ez elég elszomorító hír :( Köszi a választ
Vissza az elejére
gattaca_lg
2013 Jan 18 Friday, 08:34
Regisztrált tag #154
Regisztrált: 2013 Jan 10 Thursday, 10:34
Üzenetek: 2
nekem az Uncharted után ez volt a második vitás játékom, és a második, amit 100%-os trófeaszintig végigvittem :)
vérbeli f1-[cenzúrázva] vagyok, ezért nem tudtam ellenállni a csábításnak, és a grafikai hiányosságai felett szemet hunytam
érdekesmód a Need for Speed viszont teljesen hidegen hagy
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF