Fórumok / PlayStation Vita játékok / PlayStation All-Stars Battle Royale - PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye

Fórumok
PS Vita HUN - A magyar Vita-zók klubhelye :: Fórumok :: PlayStation Vita játékok :: PlayStation Vita játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
PlayStation All-Stars Battle Royale
Oldal:       >>  
Moderátorok: HoWeE, Kalamona, Hantaboy
Szerző Üzenet
canabisKID
2012 Sep 03 Monday, 07:57
canabis
Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2012 Aug 20 Monday, 09:41
Üzenetek: 708
A nagy testvér megkapja de mi sem maradunk ki ugyan úgy csépelhetjük egy mást mint a nagy tesónál.
Igen csak impozáns lesz a karakter lista szerintem elég lesz csak megemlítenem Kratos-t :D

Superke leírása....remélem nem haragszol h beszúrtam :)

Magát a játékot 2012.Április.27-én mutatták be. A gamerek véleménye felemás volt. Volt akinek tetszett, de a többség csak egy Super Smash Bros Brawl klónnak tekintették. Amit nem is lehet tagadni, hiszen rendkívül, hasonlít a Nintendo féle verekedős játékra. A játék kiadója a Sony Computer Entertainment, a fejlesztő csapat pedig a SuperBot Entertainment valamint besegít a Santa Monica Studio.

Mint írtam ez egy verekedős játék. A Playstation sztárjai küzdenek meg egymással. Olyan karakterek szerepelnek benne mint Kratos, Nathan Drake, Sackboy, Ratchet and Clank és még sorolhatnám. Az arénában egyszerre négy harcos harcol. A helyszínek is a Playstation sorozatokból merítenek.
A legelső videó az idei E3-an jelent meg

Ahogy teltek múltak a hetek egyre több mindent tudtunk meg a játékról. Először is a játék November 21.-én jelenik meg Európában. Egyre több karakterrel és helyszínnel ismerkedtünk meg. Az is kiderült, hogy a játék nemcsak PS3-ra hanem a Sony legújabb kézikonzoljára a PS Vitára is meg fog jelenni, méghozzá Cross play és Cross buy lehetőséggel. Először is a Cross buy lehetőséget mutatnám be: Ez ilyen „Egyet fizet, kettőt kap” akció. Magyarul, ha például megveszed a játkot mondjuk PS3-ra akkor automatikusan megkapod a PS Vitás verziót. A Cross play mód segítségével a PS3-mon elkezdett játékainkat akár Vitán is folytathatjuk. A játékot nemcsak offline hanem online is játszhatjuk.

Az eddig bejelentett karakterek:
Big Daddy, Cole MacGrath (Evil és Good), Colonel Radec, Dante, Fat Princess, Heihachi Mishima, Jak and Daxter, Kratos, Nariko, Nathan Drake, PaRappa the Rapper, Raiden, Ratchet and Clank, Sackboy, Sir Daniel Fortesque, Sly Cooper, Spike, Sweet Tooth, Toro Inoue. Jelenleg ennyi karakter jelentettek be de ez a lista még bővölni fog rengeteg hőssel.

Helyszínek:
Alden's Tower, Dojo, Dreamscape, Hades, Metropolis, Sandover village, Stawaways, Time Station. Ezek a helyszíneknek a száma is nőni fog természetesen.

Játékmódok:
-Multiplayer:
Itt a szokásos 1v1, 1v2 2v2 stb. módok vannak
-Timed mode:
A játékos nyer aki a lehető legtöbb pontot összeszed egy meghatározott idő alatt
(A pont itt ölést jelent)
-Stock mode:
Minden játékosnak ugyanannyi élete van. Aki a legtovább él az nyer
-Single mode:
Mint minden játéknak ennek is van egyjátékos story módja

[ Módosítva 2012 Sep 03 Monday, 10:10 ]
Vissza az elejére
Superke
2012 Sep 03 Monday, 08:23
Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2012 Aug 22 Wednesday, 09:43
Üzenetek: 34
Legjobban várt játék 2012-ben az AC3 és a Borderlands mellett. Csak sajna csak egyet választhatok :(
Vissza az elejére
canabisKID
2012 Sep 03 Monday, 08:34
canabis
Regisztrált tag #4
Ak én az AC t vinném :-D de ez is jó :-)
Vissza az elejére
vico84
2012 Sep 03 Monday, 08:36
Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2012 Aug 27 Monday, 02:06
Üzenetek: 550
Miert csak egyet?
Nekem ez is tuti vetel lesz majd ha lejebb megy az ara.
Vissza az elejére
Superke
2012 Sep 03 Monday, 09:48
Regisztrált tag #7
Gondoltam csinálok egy kis előzetest a játékból :D
Playstation all-stars battle royale

Magát a játékot 2012.Április.27-én mutatták be. A gamerek véleménye felemás volt. Volt akinek tetszett, de a többség csak egy Super Smash Bros Brawl klónnak tekintették. Amit nem is lehet tagadni, hiszen rendkívül, hasonlít a Nintendo féle verekedős játékra. A játék kiadója a Sony Computer Entertainment, a fejlesztő csapat pedig a SuperBot Entertainment valamint besegít a Santa Monica Studio.

Mint írtam ez egy verekedős játék. A Playstation sztárjai küzdenek meg egymással. Olyan karakterek szerepelnek benne mint Kratos, Nathan Drake, Sackboy, Ratchet and Clank és még sorolhatnám. Az arénában egyszerre négy harcos harcol. A helyszínek is a Playstation sorozatokból merítenek.
A legelső videó az idei E3-an jelent meg

Ahogy teltek múltak a hetek egyre több mindent tudtunk meg a játékról. Először is a játék November 21.-én jelenik meg Európában. Egyre több karakterrel és helyszínnel ismerkedtünk meg. Az is kiderült, hogy a játék nemcsak PS3-ra hanem a Sony legújabb kézikonzoljára a PS Vitára is meg fog jelenni, méghozzá Cross play és Cross buy lehetőséggel. Először is a Cross buy lehetőséget mutatnám be: Ez ilyen „Egyet fizet, kettőt kap” akció. Magyarul, ha például megveszed a játkot mondjuk PS3-ra akkor automatikusan megkapod a PS Vitás verziót. A Cross play mód segítségével a PS3-mon elkezdett játékainkat akár Vitán is folytathatjuk. A játékot nemcsak offline hanem online is játszhatjuk.

Az eddig bejelentett karakterek:
Big Daddy, Cole MacGrath (Evil és Good), Colonel Radec, Dante, Fat Princess, Heihachi Mishima, Jak and Daxter, Kratos, Nariko, Nathan Drake, PaRappa the Rapper, Raiden, Ratchet and Clank, Sackboy, Sir Daniel Fortesque, Sly Cooper, Spike, Sweet Tooth, Toro Inoue. Jelenleg ennyi karakter jelentettek be de ez a lista még bővölni fog rengeteg hőssel.

Helyszínek:
Alden's Tower, Dojo, Dreamscape, Hades, Metropolis, Sandover village, Stawaways, Time Station. Ezek a helyszíneknek a száma is nőni fog természetesen.

Játékmódok:
-Multiplayer:
Itt a szokásos 1v1, 1v2 2v2 stb. módok vannak
-Timed mode:
A játékos nyer aki a lehető legtöbb pontot összeszed egy meghatározott idő alatt
(A pont itt ölést jelent)
-Stock mode:
Minden játékosnak ugyanannyi élete van. Aki a legtovább él az nyer
-Single mode:
Mint minden játéknak ennek is van egyjátékos story módja.

[ Módosítva 2012 Sep 03 Monday, 09:58 ]
Vissza az elejére
canabisKID
2012 Sep 03 Monday, 10:11
canabis
Regisztrált tag #4
Beszúrtam az elejébe :) remélem nem haragszol... :)
Vissza az elejére
Superke
2012 Sep 03 Monday, 10:17
Regisztrált tag #7
Nem, sőt én köszönöm: D
Vissza az elejére
spartan
2012 Sep 04 Tuesday, 08:32
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1425
Remek kis leírás, nem is tudtam, hogy lesz minden karakternek saját sztorija. :D
A játékot egy idö után én is beszerzem, de az ACIII: Lib, illetve a LBP Vita kicsit nagyobb szeletet akarnak a pénztárcámból. :D
Vissza az elejére
Superke
2012 Sep 04 Tuesday, 06:11
Regisztrált tag #7
Szerintem nem lesz külön story a karaktereknek hanem csak "1" nagy story lesz ahol majd az összes karakterrel játszhatunk vagy nem tudom :D Még semmien infót nem kaptunk a storyról :)
Vissza az elejére
spartan
2012 Sep 04 Tuesday, 08:01
Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2012 Aug 03 Friday, 02:55
Üzenetek: 1425
Ja, értem.
Mondjuk az nagyon fel dobta volna az érdeklődésemet, ha minden karakternek lett volna saját sztorija. :D
"Kratos, the once spartan captain, the God of War walk into the forest, but someone stays in his way - a very fearful character in the shadows, stretches out his tongue and attacks him - this is SACKBOOOY! :DD :DD "

(Kratos, az egykori spártai kapitány, a háború Istene sétál az erdőbe befelé, de valaki útját állja - egy félelmetes karakter, aki az árnyékban bujkál, kiölti rá a nyelvét és megtámadja - ez SACKBOOY! :DD :DD )
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF